Fjalë Kyçe

‪Lista e të ftuarve të Barcelonës për ndeshjen e nesërme kundër Villarrealit

‪Lista e të ftuarve të Barcelonës për ndeshjen e nesërme kundër Villarrealit

Barcelona do të përballet nesër në mbrëmje kundër Villarealit, shkruan Gazeta Alo.

Villareal dhe Barcelona luhet nga ora 21:30.

‪Lista e skuadrës së Barcelonës për ndeshjen e nesërme kundër Villarrealit‬./Gazeta Alo.