Fjalë Kyçe

12 gola të shënuar në Gjakovë

12 gola të shënuar në Gjakovë

Vëllaznimi ka deklasuar Lirinë e Prizrenit në miqësoren e luajtur sot në Gjakovë, shkruan Gazeta Alo.

Kuqezinjtë kanë shënuar fitore me rezultatin e thellë 9:3.

Golat i shënuan Almedin Murati 3 gola,
Granit Cana 2 gola ndërsa nga një gol kanë shënuar Lorik Rudi, Kushtrimi Gashi, Besmir Fetahu dhe Astrit Berisha.

FT: Ndeshje Miqësore
Vëllaznimi 9:3 Liria. /Gazeta Alo