Fjalë Kyçe

Drita – Drenica, formacionet e mundshme

Drita – Drenica, formacionet e mundshme

Drita dhe Drenica do të përballen në kuadër të javës së 20-të në Ipko Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Këto mund të jenë formacionet e mundshme të sfides e cila luhet nga ora 13:30.

Drita: Kirev, Osmani, Berisha, Limani, Leci, Shaqiri, B.Shabani, Krasniqi, Haxhimusa, Xh.Shabani, Nwabueze.

Kryetrajner: Ardian Nuhiu.

Drenica: Ymeri, Lushtaku, Sykaj, Bejta, Pasoma, Mustafa, Thaqi, Dajaku, Uka, Prokshi, Andrews.

Kryetrajner: Tahir Lushtaku