Fjalë Kyçe

Everton – Liverpool, formacionet zyrtare

Everton – Liverpool, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfides ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, shkruan GazetaAlo.

Sfida luhet sot nga ora 17:15, dhe pritet të jetë tejet interesante.

Formacionet zyrtare të super sfides.

Everton XI: Pickford, Coleman, Keane, Zouma, Digne, Gueye, Gomes, Sigurdsson, Bernard, Walcott, Richarlison.

Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Milner, Salah, Mane, Firmino. /GazetaAlo