Fjalë Kyçe

Juventus – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

Juventus – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

Sonte në ligën e kampionëve luhet loja e kthimit ndërmjet Juventus dhe Atletico Madrid, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë ka përfunduar me fitoren e Atletico me rezultatin 2:0.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionwt e mundshme.

Juventus XI: Szczesny, Cancelo, Chiellini, Bonucci, De Sciglio, c, Pjanic, Matuidi, Dybala, Mandzukic, Ronaldo.

Atletico XI: Oblak, Juanfran, Godin, Gimenez, Luis, Koke, Rodri, Saul, Lemar, Morata, Griezmann. /GazetaAlo