Fjalë Kyçe

Ky është derbi i kësaj jave në Superligë

Ky është derbi i kësaj jave në Superligë

Java e 20-të në Ipko Superligën e Kosovës luhet këtë fundjavë, shkruan GazetaAlo.

Dueli derbi i kësaj jave pritet të zhvillohet ditën e shtunë ndërmjet Llapit dhe Prishtinës.

Ky është orari për javën e 20-të në Ipko Superligë

E premte

Drita – Drenica 13:30
Ferizaj – Ballkani 13:30
Liria – Gjilani 13:30

E shtune

Llapi – Prishtina 13:30
KEK-u – Feronikeli 13:30
Flamurtari – Trepça ’89 17:00 /GazetaAlo