Fjalë Kyçe

Liga e Kampionëve vjen sonte me dy përballje të tjera

Liga e Kampionëve vjen sonte me dy përballje të tjera

Ditën e djeshme janë zhviluar dy ndeshje inreresante në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Ndërsa somte na presin edhe dy ndeshje të cilat padyahim se do të jenë tejet interesante.

Atl. Madrid – Juventus dhe Schalke – Man City janë përballjet e sontme.

Të dyja sfidat luhen me fillim nga ora 21:00, /GazetaAlo