Fjalë Kyçe

Xhaka rikthehet me gol te Arsenal, barazohet rezultati ndaj Chelsea

Xhaka rikthehet me gol te Arsenal, barazohet rezultati ndaj Chelsea

Arsenal ka gjetur golin ndaj Chelseas në miqësoren që është duke u zhvilluar.

Ishte mesfushori Granit Xhaka që barazoi rezultatin me një gol të bukur, shkruan lajmi.net.

Pas një harkimi të bukur nga Nicolas Pepe, shqiptari në mënyrë të mrekullueshme realizoi me kokë (69′).

Për të parë golin: VIDEO

Ndërkohë, Xhaka mbetet i lidhur me largimin dhe kalimin te Roma.