Fjalë Kyçe

L.K: Formacioni më i mirë i fazës së grupeve

L.K: Formacioni më i mirë i fazës së grupeve

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi mungojnë në formacionin e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net.

Si asnjëherë më parë në vitet e fundit, në këtë formacion mungojnë Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

Formacionin e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve e gjeni në pjesën e mëposhtme.