Fjalë Kyçe

A do të jetë trajneri i ri i Interit, tregon Conte

A do të jetë trajneri i ri i Interit, tregon Conte

Antonio Conte spekulohet se mund të emërohet trajner i ri i Interit.

Antonio Conte ka refuzuar të përgjigjet nëse është kandidat për postin e trajnerit në Inter.

Ish selektori i Italisë është i lirë pas largimit nga Chelsea.

Kurse, së fundmi spekulohet se mund të rikthehet në Serie A si zëvendësues i Luciano Spallettit në Inter.

“BeIn Sports” e ka takuar Conten në rrugët e Milanos dhe e ka pyetur nëse do të marrë drejtimin e “Nerazzurrëve”, përcjell lajmi.net.

“Kontakte? Pa koment”, u shpreh shkurt Conte.