Fjalë Kyçe

A po largohet Gattuso?

A po largohet Gattuso?

Sipas Tuttosport trajneri i Milanit Gennaro Gattuso mund të zgjedhë vetë të largohet në fund të sezonit, shkruan GazetaAlo.

Leonardo dhe Maldini kanë sytë nga Sarri ose Rudi Garcia.

Alternativa tjetër është dhe Gasperini i Atalantas.

Gjithsesi për momentin trajneri është ne pritje të arritjes së objektivave që janë hyrja në Champions League dhe mundësisht fitimi i Coppa Italia. /Gazeta Alo.