Fjalë Kyçe

A po largohet Varane nga Real Madridi?

A po largohet Varane nga Real Madridi?

Ylli i Real Madridit Rafael Varane mund të largohet nga skuadra në fund të stinorit, shkruan Gazeta Alo.

Varane ndjen se ka fituar gjithçka me Real Madridin dhe është koha për t’u larguar pas nje viti ku nuk kishte vazhdimësi.

Ai poashtu nuk ndjehet i vleresuar mjaftueshëm nga klubi.

Zidane është i relaksuar dhe llogarit tek Varane edhe për sezonin tjetër. Zidane konfirmoi që Varane nuk i ka thënë se deshiron të largohet, raporton Marca. /Gazeta Alo.