Fjalë Kyçe

Agjenti shqiptar e dërgon një boshnjak dhe një serb te Real Madridi

Agjenti shqiptar e dërgon një boshnjak dhe një serb te Real Madridi

Skuadra e Real Madridit me ardhjen e Zinedine Zidane po synon ndryshime të mëdha në skiadër, shkruan GazetaAlo.

Sipas raportimeve të fundit nga mediat evropiane, drejtori i përgjithshëm i Realit, Jose Angel Sanchez është takuar me agjentin shqiptar të Miralem Pjanic dhe Jovic, Fali Ramadani, për të diskutuar për statusin e lojtarëve të tij, raporton Marca. /Gazeta Alo