Fjalë Kyçe

“Anfield” arena e super përballjes

“Anfield” arena e super përballjes

Premier liga angleze vjen sot me dy ndeshje të javës së 34, shkruan GazetaAlo.

Super përballja e ditës luhet në stadiumin Anffield Road ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat.

Ndërsa në sfidën tjetër Man City udhëton te Crystal Palace.