Fjalë Kyçe

Aro Muriçi më shumë se gati për sfiden ndaj Bullgarisë

Aro Muriçi më shumë se gati për sfiden ndaj Bullgarisë

Kombëtarja e Kosovës do të përballet me Bullgarinë në kuadër të kualifikueseve për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Para kësaj sfide tejet të rëndësishme numri një i Kombëtares sonë ka postuar një foto në rrjetet sociale.

Aro me anë të kësaj fotoje na bënë të kuptojmë se është tejet i motivuar dhe gati për këtë përballje.

Ky është postimi i Muriçit ku duket jashtzakonisht i relaksuar. /Gazeta Alo.