Fjalë Kyçe

Arsenal dhe PSG po i shkëmbejnë lojtarët

Arsenal dhe PSG po i shkëmbejnë lojtarët

Arsenal është duke tentuar që në momente e fundit të arrijnë një marrëveshje befasuese.

Arsenal duket se i ka dhënë dritën e gjelbër Mesut Ozilit që të largohet ga skuadra.

Mesfushori gjerman është jashtë planeve të Unai Emery, andaj ky i fundit po tenton që ta bëjë një marrëveshje me PSG-në, përcjell lajmi.net.

Trajneri i Arsenalit i ka ofruar skuadrës franceze Mesut Ozilin, në këmbim që të marrë Adrien Rabiotin.

Mesfushori francez gjithashtu e kërkon largimin nga PSG-ja, andaj mund të arrihet marrëveshja për shkëmbimin e lojtarëve.