Fjalë Kyçe

Arsenal – Newcastle, mbyllet sfida me këtë rezultat

Arsenal – Newcastle, mbyllet sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar sfida e zhvilluar në Emirates të Londres ndërmjet Arsenalit dhe Newcastle, shkruan Gazeta Alo.

Arsenali ka shënuar fitore të merituar ndaj Newcastle me rezultatin 2:0 në takimin e javës së 32 në premier ligën angleze.

Golat për skuadren vendase i shënuan Remsey dhe Lacazzete. /Gazeta Alo.