Fjalë Kyçe

Arsenal po e transferon super lojtarin që e do edhe Man Utd

Arsenal po e transferon super lojtarin që e do edhe Man Utd

Arsenal dhe Manchester United, kanë disa shënjestra të përbashkëta në këtë afat kalimtar të janarit.

Arsenal dhe Manchester United, duan ta transferojnë një portier në këtë afat të transferimeve.

Dy skuadrat nga Premeirliga duan ta transferojnë portierin e Cruzeiros, Gabriel Brazao, përcjell lajmi.net nga ‘TEAMtalk’.

18-vjeçari ka kohë që po e kërkon transferimin në Angli, andaj Manchester United dhe Arsenal duan ta transferojnë atë, irëpo këta të fundit po i prijnë garës.

Në garë për Brazaon janë edhe dy skuadrat italiane si, Inter dhe Roma.