Fjalë Kyçe

Arsenal – Valencia, shënohet goli i parë në përballje

Arsenal – Valencia, shënohet goli i parë në përballje

Është shënuar goli i parë në sfiden gjysmëfinale të Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Alo.

Arsenal dhe Valencia janë duke u përballur në stadiumin Emirates të Londrës.

Skuadra spanjolle ka kaliar në epërsi me rezulatain 0:1.

Golin e ka shënuar Diakhabi në minutën e 11-të të takimit. /Gazeta Alo