Fjalë Kyçe

Arsim Thaçi: Fitorja i dedikohet këtij personi

Arsim Thaçi: Fitorja i dedikohet këtij personi

Flamurtari ka shënuar fitore të madhe ndaj Priahtinës me rezultatin 2:0, shkruan GazetaAlo.

Kryetrajneri i Flamurtarit, Arsim Thaqi u shpreh i lumtur pas ndeshjes, teksa ka edhe një dedikim të veçantë për këtë fitore.

“Nuk është fitorja më rëndësishmja, por kjo fitore e ka një rëndësi të madhe, pasi që kryetari Ademi na krijuar kushte shumë të mira dhe këtë fitore i dedikohet  kryetarit, i cili ka ditëlindjen sot. Ia urojë ditëlindjen kryetarit me këtë fitore”, deklaroi Thaqi për “Super Sport Kosova”. /GazetaAlo