Fjalë Kyçe

Arta bën një ndërhyrje estetike në buzë

Arta bën një ndërhyrje estetike në buzë

Arta Nitaj tregoi ndërhyrjen estetike që ka kryer në buzë.

Arta Nitaj është emër shumë i komentuar në shoubiz, sidomos për paraqitjet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo kujdeset shumë për linjat trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në fotografitë që i publikon vazhdimisht.

Përmes një postimi, Arta së fundi bëri të ditur se ka kryer një ndërhyrje estetike në buzë, duke i fryrë ato.

Teksa fotografoi buzët nga afër dhe tregon haptas ndryshimin që ka pësuar pas kësaj ndërhyrjeje, Arta u shpreh e kënaqur me këtë ndryshim.