Fjalë Kyçe

Arta vazhdon me fotot, këtë radhë tregon pak nga gjoksi i saj

Arta vazhdon me fotot, këtë radhë tregon pak nga gjoksi i saj

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar publikimin e fotove të saj seksi
Bukuroshja kosovare kishte vuajtur gjatë vetizolimit në Kosovë, ku edhe pak kishte publikuar foto.
Por, tani ajo nuk ka të ndalur.
Prej lehtësimit të masave, Arta ka vazhduar me fotosesione të ndryshme derisa duket se edhe ka hequr disa kilogram gjatë vetizolimit.
Bukuroshja duket në formë të mirë dhe seksi në fotot e fundit