Fjalë Kyçe

As arresti shtëpiak se ndalon Fjollën ti thotë ‘Po’ martesës

As arresti shtëpiak se ndalon Fjollën ti thotë ‘Po’ martesës

Fjolla pranoi një propozim të ëmbël gjatë arrestit shtëpiak.

Fjolla Morina javët e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë.

Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë, pasi në veturë të saj u gjetën armë, ndërsa tani ende po qëndron në arrest shtëpiak në Shqipëri.

Mbrëmë, Fjolla mori propozim për martesë dhe këtë gjë e tregoi përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Ajo publikoi video të një buqete me trëndafila, në të cilat gjendej edhe unaza, kurse shkruan “I thashë PO”.