Fjalë Kyçe

Atalanta – Milan, formacionet zyrtare

Atalanta – Milan, formacionet zyrtare

Atalanta dhe Milan do të përballen sonte në kuadër të Serie A, shkruan GazetaAlo.

Tanimë skuadrat kanë publikuar formacionet e kësaj sfide.

Atalanta – Milan luhet sonte me fillim nga ora 20:30.

Formacionet.

Atalanta: Berisha; Toloi, Palomino, Masiello; Hateboer, De Roon, Freuler, Castagne, Gomez; Ilicic, Zapata

Milan: Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Suso, Piatek, Calhanoglu