Fjalë Kyçe

Atl. Bilbao – Atl.Madrid, mbyllet sfida me këtë rezultat

Atl. Bilbao – Atl.Madrid, mbyllet sfida me këtë rezultat

Skuadra e Atletico Bilbao ka mposhtur Atletico Madridin në kuadër të javës së 28 në la liga, shkruan Gazeta Alo.

Bilbao e ka befasuar Atleticon me rezultatin 2:0.

Për Bilbaon kanë Williams dhe Kodro.

Pas kësaj humbje Atl Madridi rënditet në pozitën e dytë me 56 pikë të tubuara, dy pikë më shumë se Reali i cili rënditet në pozitën e tretë. /GazetaAlo