Fjalë Kyçe

Atl. Madrid – Juventus, formacionet e mundshme

Atl. Madrid – Juventus, formacionet e mundshme

Atletico Madrid dhe Juventus takohen sonte në kuadër të ligës së kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skiadrat kanë publikuar formacionet e mundshme të përnalljes e cila zhvillohet në ora 21:00. /GazetaAlo.

Atletico Madrid
Oblak; Arias, Godin, Gimenez, Luis; Koke, Rodri, Thomas, Saul; Griezmann, Morata

Juventus
Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro; Pjanic, Matuidi, Khedira; Ronaldo, Dybala, Mandzukic