Fjalë Kyçe

Atl. Madrid – Juventus, ky është favoriti sipas bastoreve

Atl. Madrid – Juventus, ky është favoriti sipas bastoreve

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri te fillimi i takimit, ndërmjet Atletico Madridit dhe Juventusit, bastoret sportive kanë treguar edhe favoritin e këtij takimi, shkruan GazetaAlo.

Atl.Madrid – Juventus takohen sonte në kuadër të ligës së kampionëve me fillim nga ora 21:00.

Sipas bastoreve Atletico është favorit për të fituar sfiden e kampionëve.

Fitorja e skuadres nga Madridi ka kuotën 2.50, e Juves 2.90, ndërsa barazimi vlerësohet me kuotën 3.00. /GazetaAlo