Fjalë Kyçe

Bale po kalon te gjiganti i Premierligës

Bale po kalon te gjiganti i Premierligës

Real Madrid nuk llogaritë më në Gareth Bale, andaj do ta shet në këtë verë.

Skuadra spanjolle është duke tentuar ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea, andaj po kërkon fonde për ta realizuar transferimin, përcjell lajmi.net.

Por, Real Madrid është duke menduar që të bëjë një shkëmbim me Chelsea, duk i ofruar Balen për belgun.

Madrilenët janë në dijeni se skuadra londineze e preferon uellsianin, andaj mund të ofrojnë atë dhe një shumë të parave.