Fjalë Kyçe

Balkani – Drita, formacionet zyrtare

Balkani – Drita, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet e sfides e cila luhet në Suharekë, ndërmjet Ballkanit dhe Dritës, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja është e vlefshme për javën e 21-të të IPKO Superligës.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Potoku, Jashari, Gegaj, Muçaj, Ajzeraj, Kuç, Baftiu, Topalli, Manevski. Kryetrajner: Sami Sermaxhaj

Drita: Kirev, Osmani, Limani, Berisha, Leci, B.Shabani, Shaqiri, Vucaj, Xh.Shabani, Neziraj, Nwabueze. /GazetaAlo