Fjalë Kyçe

Ballkani nuk ndalet, luan miqësore sot me këtë skuadër

Ballkani nuk ndalet, luan miqësore sot me këtë skuadër

Skuadra e Ballkanit pas fitorës 2:0, ndaj Drenicës në fundjavë, sot do ketë edhe një ndeshje tjetër, por të karakterit miqësor.

Ballkani sot do luaj ndaj Ramiz Sadikut, antarit të Ligës së Parë.

Kjo ndeshje do zhvillohet në stadiumin e qytetit në Therandë dhe fillon nga ora 15:00.