Fjalë Kyçe

Ballkani – Prishtina, mbyllet sfida me këtë rezultat

Ballkani – Prishtina, mbyllet sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja e parë e ditës së sotme në kuadër të xhiros 24 të IPKO Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës, shkruan Gazeta Alo.

Përballja e zhvilluar në Therandë ka përfunduar me fitoren e Prishtinës me rezultatin 0:2.

Golat i kanë shënuar futbollisti në super formë Meriton Korenica.

Ndeshja tjetër e ditës së sotme ndërmjet Flamurtarit dhe Feronikelit luhet nga ora 17:00. /Gazeta Alo