Fjalë Kyçe

Ballkani shkarkon Bledi Shkëmbin

Ballkani shkarkon Bledi Shkëmbin

Humbja nga Arbëria i ka kushtuar me pozitë Blendi Shkëmbit të Ballkanit.

Klubi suharekas ka njoftuar se e ka shkarkuar atë nga pozita e kryetrajnerit, transmeton KlanKosova.tv.

“Pas rezultateve të dobëta, sidomos në 2 ndeshjet e fundit, klubi ka marr vendim të ndërpresë bashkëpunimin me trajnerin Bledi Shkëmbi”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

“E falënderojmë për punën e palodhshme dhe suksese në të ardhmen”.