Fjalë Kyçe

Ballkani tregohet skuadër Evropiane, uron Prishtinën për titullin

Ballkani tregohet skuadër Evropiane, uron Prishtinën për titullin

Ballkani dje humbi në finalen e Kupës së Kosovës pasi u mposht nga Prishtina me rezultat minimal 1-0.

Skuadra nga Suhareka është treguar skuadër e madhe dhe e matur derisa ka uruar kundërshtarët për titullin, shkruan Indeksonline.

Ballkani e ka uruar Prishtinën që të përfaqësojë sa më mirë në garat evropiane.

Urime për FC Prishtina për fitoren në Digitalb Kupën e Kosovës, i urojme të na përfaqësoj në mënyre sa më të mirë në garat Europiane. Ndërsa neve si klub na mbetet të përgatitemi për sezonin e ri. Mirupafshim. Na priftë e mbara Suharekë“, ka shkruar Ballkani.