Fjalë Kyçe

Barcelona do e transferojë këtë lojtar

Barcelona do e transferojë këtë lojtar

Barcelona ende është duke tentuar të bëjë transferime.

Edhe pse në këtë afat bëri katër transferime, Barcelona po kërkon edhe disa lojtarë.

Skuadra katalonase është duke tentuar ta transferojë mesfushorin e Monacos, Youri Tielemans, përcjell lajmi.net.

Forma e tij e jashtëzakonshme në këtë sezon, e ka shtyer Barcelonën që t’i kërkoj shërbimet e tij.

Por, katalonasit po rivalizohen edhe nga Manchester United, Milan dhe Leicesteri për Youri Tielemans.