Fjalë Kyçe

Barcelona e kërkon Carrascon, Atletico ia cakton çmimin e lartë

Barcelona e kërkon Carrascon, Atletico ia cakton çmimin e lartë

Barcelona është e interesuar për shërbimet e Yannick Carrascos të Atletico Madridit.

Ylli i Atleticos ka bërë paraqitje solide këtë edicion dhe ka tërhequr interesimin e katalonasve.

Por, për ta pasur nën radhët e veta, Barcelona duhet të paguajë plot 60 milionë euro, raportojnë mediat në Spanjë.

Kjo është një shumë e lartë për Barcelonën, marrë parasysh edhe krizën financiare që po kalojn.