Fjalë Kyçe

Barcelona – Espanyoll, formacionet e mundshme

Barcelona – Espanyoll, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes ndërmjet Barcelonës dhe Espanyollit, shkruan Gazeta Alo.

Barcelona e pret në Camp Nou skuadren e Espanyollit në takimin e javës së 29, në la liga.

Këro janë formacionet e mundshme të sfides e cila luhet nga ora 16:15. /Gazeta Alo.

Barcelona:
Ter Stegen; Roberto, Pique, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Arthur; Coutinho, L Suarez, Messi

Espanyol:
Diego Lopez; Rosales, Naldo, Hermoso, Vila; Wu, V Sanchez, Roca, Granero, Perez; Iglesias. /Gazeta Alo