Fjalë Kyçe

Barcelona – Liverpool, formacionet e mundshme

Barcelona – Liverpool, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e mundshme të sfidës e cila luhet në Camp Nou, shkruan Gazeta Alo.

Barcelona dhe Liverpool do të takohen në ndeshjen e parë gjysmëfinale të garës së madhe të Kampionëve.

Sfida e parë luhet në stadiumin Camp Nou sonte me fillim nga ora 21:00.

Këto janë formacionet e mundshme.