Fjalë Kyçe

Barcelona – Man Utd, formacionet zyrtare

Barcelona – Man Utd, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së kthimit në çerekfinalen e Ligës së kampionëve ndërmjet Barcelonës dhe Manchedter Unitedit, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë e luajtur në “Old Trafford” ka përfunduar me fitoren e Barcelonës me rezultatin 0:1.

Ndërsa në sfidën e sotme e cila luhet në “Camp Nou” nga ora 21:00, skuadrat e nisin me këto formacione. /Gazeta Alo.