Fjalë Kyçe

Barcelona me një transferim befasues

Barcelona me një transferim befasues

Barcelona po planifikon të bëjë një transferim befasues në fund të këtij sezoni.

Barcelona është duke tentuar ta shtojë edhe një opsion në fazën ofanzive.

Skuadra katalonase po tenton ta transferojë sulmuesin e Benficas, Luka Jovic, përcjell lajmi.net.

Barcelona ka mbetur e impresionuar nga forma e sulmuesit serb, andaj e dëshiron transferimin e tij.

Chelsea dhe Bayern Munich janë gjithashtu në garë për Jovic, që aktualisht është në huazim te Eintracht Frankfurti.