Fjalë Kyçe

Barcelona me vendim befasues për Boateng

Barcelona me vendim befasues për Boateng

Kevin – Prince Boateng është transferuar në formë huazimi te skuadra e Barcelonës në afatin kalimtar të janarit, shkruan GazetaAlo.

Por skuadra katalunase ka marr një vendim të papritur dhe të befasishëm për Boateng, pasi ai nuk i ka përmbushur pritjet e skuadrës nga Nou Camp.

‘Marca’ raporton se Kevin Prince Boateng do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni, dhe do të kthehet tek skuadra italiane Sassuolo, prej nga edhe u transferua. /GazetaAlo