Fjalë Kyçe

Barcelona merr lajm aspak të mirë nga Rabiot

Barcelona merr lajm aspak të mirë nga Rabiot

Barcelona është në presion të madh për transferimin e Adrien Rabiot.

Barcelona është shumë afër transferimit të Adrien Rabiot, mirëpo ende po rivalizohet nga skuadrat.

Skuadra katalonase bëri me dije se ata duan ta transferojnë mesfushorin francez, mirëpo Manchester United dhe Milan, nuk po heqin dorë nga ai, përcjell “lajmi.net”.

Skuadra angleze dhe ajo italiane janë të gatshëm që të paguajnë deri në 20 milionë euro për transferimet e tij.

Por, mbetet në dorën e Rabiot se ku dëshiron të transferohet, pasi ai tashmë ka hyr në muajt e fundit.