Fjalë Kyçe

Barcelona – Rabiot, ky është lajmi i fundit

Barcelona – Rabiot, ky është lajmi i fundit

Barcelona ka tërhequr ofertën e tyre për mesfushorin e Paris Saint-Germain Adrien Rabiot, por mbetet i hapur për bisedime të mëtejshme, thotë Sport.

Francezi do të jenë një lojtar i lirë në verë dhe pritej të transferohet.në Camp Nou pasi u identifikuan si një objektiv i lartë nga kampionët e Ligës. /GazetaAlo