Fjalë Kyçe

Barcelona shpreson të gjenerojë miliona euro nga shitja e dy futbollistëve

Barcelona shpreson të gjenerojë miliona euro nga shitja e dy futbollistëve

Barcelona beson se mund të gjenerojnë € 40 milion euro nga shitjet e Andre Gomes dhe Denis Suarez, rapprron Marca.

Gomes aktualisht është duke marrë një pagë të madhe në Everton, ndërsa Suarez është gjithashtu në Premier League te skuadra e Arsenalit me të cilen skuadër ptitet të arrihet marrëveshja finale. /GazetaAlo