Fjalë Kyçe

Barcelonën e presin përballje të vështira

Barcelonën e presin përballje të vështira

Është bërë zyrtare se ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit luhet me 6 prill e shtunë duke fiilluar nga ora 20:45, shkruan GazetaAlo.

”Mundo Deportivo” shkruan se kjo ndeshje do të jetë ‘finale e sezonit në La Liga’.

Megjithatë duhet të kujtojmë se Barcelona do të luajë tri ndeshje të vështira për shtatë ditë:

• 30 mars (e shtunë) kundër Espanyol,
• Më 2 prill (të martën) kundër Villarrealit,
• 6 prill (e shtunë) kundër Atletico Madridit. /GazetaAlo