Fjalë Kyçe

Bayern Munich – Liverpool, formacionet zyrtare

Bayern Munich – Liverpool, formacionet zyrtare

Supersfida e ligës së kampionëve ndërmjet Bayern Munich dhe Liverpool luher somte me fillim nga ora 21:00, shkruan GazetaAlo.

Sfida e parë e zhvilluar në Anfield ka përfunduar me barazim 0:0.

Ndërsa somte skuadrat do të përballen në ndeshjen e kthimit me këto formacione startuese. /GazetaAlo

Formacionet zyrtare:

Bayern XI: Neuer, Rafinha, Sule, Hummels, Alaba, Javi Martinez, Thiago, Gnabry, James Rodriguez, Ribery, Lewandowski

Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Milner, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino. /Gazeta Alo