Fjalë Kyçe

Befasohet skuadra e Chelseat

Befasohet skuadra e Chelseat

Everton ka mposhtur Chelsean në takimin e javës së 31-të në premier ligën angleze, shkruan Gazeta Alo.

Evertoni ka treguar një paraqitje fantastike përball Chelseat duke e mposhtur me rezultarin 2:0.

Golat i shënuan Richalrlison dhe Sigurdsson. /Gazeta Alo