Fjalë Kyçe

Befasohet skuadra e Solskjaer

Befasohet skuadra e Solskjaer

Skuadra e Man Utd ka pësuar humbje në udhëtim te skuadra e Wolves, shkruan Gazeta Alo.

Sfida e javës së 32 në premier ligën angleze ka përfunduar me rezultatin 2: 1 në favor të Wolves.

Golat i kanë shënuar Jota dhe Smalling (autogol) për vendasit ndërsa për Unitedin ka shënuar Mc Tominay.

Sfida tjetër e kësaj jave e zhvilluar sonte, ndërmjet Watfordit dhe Fulhamit ka përfunduar me rezultatin 4:1. /Gazeta Alo.