Fjalë Kyçe

Befason James Rodriguez

Befason James Rodriguez

MARCA sot ka raportuar se kolumbiani James Rodriguez do të rikthehet te Real Madridi për t’u shitur prap, shkruan Gazeta Alo.

Bayern Munich nuk do të shfrytezojë opsionin e blerjes së Kolumbianit.

Ënderra e James është të rikthehet të luajë me Real Madridin, por Zidane nuk e dëshiron dhe në princip ai do të shitet. /Gazeta Alo.