Fjalë Kyçe

Behar Maliqi largohet nga KF Llapi

Behar Maliqi largohet nga KF Llapi

Behar Maliqi është larguar nga KF Llapi.

Mesfushori i njohur ka vendosur të ndajë rrugët me skuadrën nga Podujeva.

Ish mesfushori i skuadrave si Prishtina e Feronikeli, largimin nga Llapi e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Facebook.

“Ju njoftoj që nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit KF Llapi”, ka shkruar Maliqi.

“Falënderoi kryesinë, të gjithë trajnerët, dhe bashkë lojtarët. Një falënderim i veçantë shkon për tifozët e KF Llapit, për mbështetjen e dhënë gjatë kësaj kohe”