Fjalë Kyçe

Behrami flet pas golit të shënuar kundër Cagilarit, ja çfarë thotë

Behrami flet pas golit të shënuar kundër Cagilarit, ja çfarë thotë

Udinese ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme ditën e djeshme përballë Cagilarit.

2-0 ka qenë rezultati final, ku një nga golat u shënua nga Valon Behrami.

Për “Udineës.tv” mesfushori me origjinë shqiptare ka folur pas takimit.

“Është kënaqësi të shënosh, por nuk jam nga ta që jetojnë për këto gjëra. Unë e mbështes fort atë që besoj dhe kur merr respekt është kënaqësi më e madhe. I kam parë shokët e skuadrës, por unë kam një mënyrë të të menduarit në kokën time. I qëndroj ideve të mia, jam shumë kokëfortë dhe nëse dua diçka do ta bëj pavarësisht pengesave apo problemeve që mund të hasen”, përfundoi Behrami.